Szansa na lepszą pracę

Screenshot of www.goldenline.pl

Portal goldenline.pl dostępny jest dla osób, które poszukują pracy. Mogą dodać tam swój życiorys oraz zdjęcie i czekać aż odezwie się do nich pracownik działu HR, z firmy która jest zainteresowana współpracą z konkretną osobą. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie musimy codziennie przeglądać setek ofert, wystarczy poczekać aż ktoś zainteresuje się właśnie nami. Nawet w sytuacji kiedy mamy stałą pracę i wydaje nam się, że nie potrzebujemy zmian, może się okazać, że odezwie się do nas ktoś z tak dobrą ofertą, że warto ją będzie przynajmniej rozważyć.

Strona ta daje również wiele możliwość pracownikom działu HR, czy też tak zwanym head hunterom. Dzięki temu, że układ informacji o potencjalnym informacji jest taki sam dla wszystkich użytkowników portalu, w łatwy sposób można porównać sobie kwalifikacje konkurujących ze sobą kandydatów.

Korzystanie z tej strony jest też przydatne kiedy na ofertę pracy odpowiedzą kandydaci, którzy nie do końca spełniają jej wymogi oraz oczekiwania pracodawcy. Wtedy specjalista do spraw rekrutacji może wyszukać osoby pasujące do danego stanowiska właśnie przez goldenline.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *