Rockowe natarcie w 2017 r. – na które koncerty bezwzględnie trzeba pójść?

Wielbiciele gitar również zachrypniętego wokalu z niecierpliwością oczekują reszty 2017 roku. Nic niezwykłego, szykuje się co najmniej kilkanaście bardzo pożądanych koncertów, na których nie zabraknie gwiazd. Szykujcie grosze i kupcie bilety. Przedstawiamy rozkład najciekawszych rockowych koncertów nadchodzących w przyszłych miesiącach. Będzie się działo i będzie do czego tańczyć pogo.

Rok 2017 zapowiada się niezwykle ciekawie dla wielbicieli mocnych brzmień. Kwiecień upłynie bez wątpienia pod znakiem Metalomanii. To festiwal z znaczną tradycją sięgającą 1986 roku. Wówczas to na scenie pojawili się między innymi Kat czy Turbo. Miłośnikom rocka do dzisiaj kręci się łezka w oku na wspomnienie tamtych wydarzeń. W tym roku na scenie pojawią się między innymi Coroner, CETi czy SAMAEL. Zapowiada się wyjątkowy koncert. Pod koniec kwietnia do kraju przyjedzie dodatkowo wygra dźwięki Metallica. To zjawisko od dawna oczekiwane przez wielbicieli rocka. Gwarantujemy, iż następny raz rozniosą scenę oraz jak zwykle, wykonają utwory na najostrzejszym poziomie. Przygotowuje się dobra impreza dodatkowo moc pozytywnej i nie wyłącznie – energii. W maju pojawi się coś dla amatorów klasyki. W Łodzi dodatkowo w Katowicach zagra legenda od Smoke on the Water, czy Deep Purple. W obecnym roku band wydał kolejny album, trasa prawdopodobnie jest oddana promocji nowego albumu. Potrafimy niemniej ręczyć, iż w programie nie zabraknie klasyków. To nie koniec legend grających w Polsce. W czerwcu w Krakowie zagra Aerosmith. Z gwarancją czerwiec będzie najświeższym miesiącem, nie tylko pod względem temperatury, a dodatkowo pod względem gwiazd grających w Polsce. Coldplay, Scorpions, SOAD przypomną fanom, dlaczego warto istnieć i zaszczepią na nowo szerokie pokłady mocy. Lipiec to przede wszystkim koncert takiej kapeli jak Mastodon. Owa amerykańska grupa muzyczna wykonuje szeroko pojęty heavy metal. Styl muzyki, który przedstawia grupa, jest niemożliwy do stwierdzenia. W kompozycji grupy słychać dużo wpływów z bliskich stylów muzycznych.

Choć koncertów w 2017 roku w Polsce będzie pełna masa, to nie zabraknie też interesujących zdarzeń muzycznych poza granicami kraju. W czerwcu w Berlinie wystąpi Red Hot Chili Peppers. W lipcu na niemieckiej scenie pojawi się U2, czy może właściwie byłoby stwierdzić „Udwa”. W październiku wystąpi niezastąpiony Nick Cave.

Warto zorganizować się na te zjawiska już teraz oraz sprawnie wcześniej zamówić bilety. Szykujcie masę aktywności dodatkowo miły humor. Formuje się niezła rozwałka oraz godziny hardcorowej muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *