Prowadzisz firmę i nie wiesz co zrobić z odpadami? Oto podpowiedź

strona internetowa mamodpad.wastemaster.pl

Wielu właścicieli sklepów, fabryk czy warsztatów, staje przed problemem co zrobić z odpadami, które wiążą się z działalnością firmy. Dostępne od ręki skupy przyjmują przede wszystkim makulaturę, szkło czy złom. A co z resztą? Gdzie oddać śmieci, aby mieć pewność, że nie trafią do lasu lub rzeki?

Z pomocą przychodzi WasteMaster – strona internetowa, która w łatwy i szybki sposób kontaktuje zainteresowaną osobę z recyklerem. Dzięki sprawdzonej bazie danych mamy pewność, że każdy rodzaj – od bio po elektronikę – trafi do miejsca, w którym w profesjonalny sposób zostanie zutylizowany lub przetworzony.

Strona internetowa jest prosta w budowie, a informacje na temat samych odpadów są podane w zrozumiały sposób. Ciekawym elementem jest blog, na którym poruszane są nie tylko tak praktyczne tematy, jak cena recyklingu, ale też korzyści z niego płynące. Złożenie oferty, z określoną kategorią odpadu, zajmuje dosłownie pół minuty. Nie musimy przeszukiwać internetu i szukać odpowiedniej firmy, bo wszystko jest w jednym miejscu.

Polecam zapoznać się ze stroną i czekam na Waszą opinię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *