Winyl w kuchni

blog pizzerii muzycznej

Wracamy z muzycznym odkryciem. No może nie do końca muzycznym 😉 W trakcie internetowych wojaży trafiliśmy na stronę, która pasję do muzyki połączyła z kuchnią, a dokładnie z pizzą. Trzeba przyznać, że swoją formą włoski przypomina płytę winylową, choć nie każdy by na to wpadł.

Twórcy Pizzerii Muzycznej w bardzo ciekawy sposób połączyli swoje dwie pasje i stworzyli z niej jedną śpiewającą całość. Sama strona została zaprojektowana tak, aby nieodłącznie przywodzić na myśl muzykę i kuchnię włoską. Inspirowane stylami muzycznymi menu robi wrażenie i nie praktycznie niczego nie pomija.

Zakładką, na którą poza menu, warto zajrzeć jest blog. Można się z niego dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy związanych z tym popularnym smakołykiem – również praktycznych. Poza tym strona w sposób krótki i ciekawy przedstawia genezę tej fuzji oraz gdzie można znaleźć ją w mieście. Jest to o tyle fajne, że nie trzeba przedzierać się przez gąszcz niepotrzebnej treści.

Jeśli tak jak my kochasz muzykę i lubisz dobrze zjeść – zajrzyj do Pizzerii Muzycznej. To uczta dla ciała i ducha, której nie pożałujesz. Czekamy na Wasze wrażenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *