Najnowsze trendy, nie tylko w modzie

Screenshot of makelifeeasier.pl

Bez wątpienia jednym z najlepszych i najpopularniejszych blogów modowych jest makelifeeasier.pl – prowadzony przez trzy przyjaciółki: Kasię, Zosię i Gosię. Kasia – założycielka bloga, piszę głównie na temat najnowszych trendów w modzie. Pokazuje ciekawe stylizacje z różnych stron świata. Podpowiada też jak stworzyć podstawy garderoby, aby już nigdzie nie mieć problemu typu: nie mam się w co ubrać. Ponadto pokazuje wiele ciekawych kosmetyków – często polskich przedsiębiorców, które głównie są naturalne. Dzięki śledzeniu bloga często możemy się załapać na zniżki w różnych sklepach, które dziewczyny polecają.

Wpisy Zosi w największej części dotyczą zdrowego trybu życia oraz psychologii. Dzięki niej możemy przekonać się do sportu oraz zdrowego żywienia. Często podpowiada nam również jak możemy się zmotywować do dbania o siebie, nie tylko zewnętrznie, ale również wewnętrznie.

Z kolei Gosia potrafi wyczarować super smaczne i proste w przygotowaniu potrawy. Każdy jej przepis jest zawsze szczegółowo opisany krok po kroku, a dla ułatwienia w każdym poście są zdjęcia gotowej potrawy jak i poszczególnych etapów przygotowań. Całego bloga bardzo przyjemnie się przegląda w wolnej chwili, w szczególności w akompaniamencie kawy czy herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *