Cyfrowa organizacja przełożona na rzeczywistość

Platforma spedycyjna

Tego mogliście się u nas nie spodziewać, ale ponieważ obiecaliśmy, że będziemy przedstawiać ciekawe strony, wychodzimy poza ramy swoich zainteresowań. Tym bardziej, że strona naprawdę zasługuje na uwagę, chociażby od strony technicznej.

Strona tff.trans.eu przykuła naszą uwagę tematyką, ale trzeba przyznać, że sama w sobie też wzbudza respekt. Jest doskonale zorganizowana i bardzo przyjemnie się z niej korzysta. Jasne tło z wyróżniającymi się akcentami niebieskimi i pomarańczowymi oraz ciekawe grafiki nie zaburzają odbioru. Do tego treści są krótkie i rzetelne, co pozwala zorientować się w temacie, ale nie męczy.

Wrażenie, jakie odnieśliśmy przeglądając stronę, przekłada się niejako na wyobrażenie o samej usłudze. Od razu kojarzy się z profesjonalizmem i doskonałą organizacją. A to poniekąd główne założenia oferowanej usługi. Platforma TFF umożliwia stworzenie prywatnej giełdy transportowej, która w rzeczywisty sposób ma usprawnić organizację łańcuchów dostaw i ograniczyć bezsensowne przejazdy.

Polecamy spojrzeć chociażby z ciekawości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *